Podklady pro domácí přípravuimage.pngMilí žáci,

připravili jsme pro vás práci, kterou budete plnit v období, kdy bude budova školy zavřená. Jednotlivé úkoly budeme průběžně doplňovat. Nyní jsou zadané úkoly ke splnění zpravidla do pondělí 16. 3., poté budeme zadávat podklady pro další týden.

Je důležité, abyste veškerou práci pečlivě vypracovali. Úkoly jsou nastaveny tak, abyste je zvládli samostatně, nebojte se ale říci o pomoc dospělým kolem sebe, když budete potřebovat. Případně se můžete vy nebo vaši rodiče emailem nebo zprávo ve Škole online obrátit přímo na svou paní učitelku nebo pana učitele se žádostí o radu. Email všech pedagogů školy je složen z celého jména a příjmení s tečkou – jmeno.prijmeni@zsstross.cz. Učitelé při vyhodnocování vašich výstupů přihlédnou k individuálním možnostem a dovednostem každého z vás. Splněná práce nebude prozatím zařazována do klasifikace.

1.- 5. ročník

Ve třídách na prvním stupni bude komunikovat vaše paní třídní učitelka nebo učitel přímo s vašimi rodiči podle pravidel nastavených ve vaší třídě. Zároveň budou informace dostupné také ve škole online přes zprávy v aplikaci. Třídní učitelé žáků 1. stupně také zajistí předání učebních materiálů v digitální podobě v přílohách zpráv, případně nechají materiály ke kopírování na recepci školy (denně 8,00 – 15,00) pro případ, že byste si je nemohli sami doma vytisknout.

Vypracovávejte učivo podle zadaných pokynů a postupů, úkoly jsou zaměřeny především na opakování a upevňování učiva, rozvíjení čtenářství, tvořivost. Připravujeme pro vás také  čtenářskou soutěž, jejíž zadání získáte od svých vyučujících v některé z příštích zpráv. Zároveň vám a vašim rodičům budeme postupně nabízet různé výukové online aplikace k procvičování. 

6.– 9. ročník

Materiály pro druhý stupeň se budou průběžně objevovat ve sdílené složce Google disku, který najdete pod odkazem níže v bodu 1. Ve složce svého ročníku uvidíte jednotlivé předměty. V předmětech naleznete dokument “plán samostudia/úkolů”, ve kterém si můžete přečíst pokyny k práci. 

Na vaši práci navážeme, až se vrátíte do školy. S výsledky vaší práce budeme dál pracovat v hodinách. Plňte svoji práci postupně a nenechávejte si vše na poslední chvíli.

Instrukce pro 2. stupeň v bodech:

  1. Odkaz na materiály, které se budou postupně objevovat, je zde: https://drive.google.com/drive/folders/1KPEC1QhmBcoOLPdynKhPfZUgWruTHMdL?usp=sharing
  2. vyberte ročník, který navštěvujete
  3. Vyberte předmět, na kterém chcete pracovat
  4. Otevřete soubor “plán samostudia/úkolů” a začněte pracovat
  5. Odkaz pravidelně kontrolujte, materiály se budou objevovat postupně
  6. V případě technických problémů se obraťte na jan.juricek@zsstross.cz

 

Těšíme se na spolupráci! Vaši učitelé.


Menu

calen.jpg

 calendarletohradska.jpg

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 

konto + logo (3).jpg

 

unz-logo-red-rgb-m.png

 

cropped-Uk_Pedf_logo_křivky_červené_text_univerzita_užitné-2-e1511358046586.png

 

gdpr[2].png

1. 4. Hugo

Zítra: Erika

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1213840