Informace k závěru školního roku 2019/20 

  • informace_maly.pngHodnocení a možnost konzultací

Závěrečné hodnocení žáků za 2. pololetí se uzavírá v úterý 16. 6. na pedagogické radě. Vyučující budou při hodnocení postupovat dle kritérií vyhlášených MŠMT. 

Hodnocení za toto období má především formální charakter potvrzující úspěšné ukončení ročníku a postup do dalšího. Potřeba je zaměřit se především na vlastní posun a sebehodnocení žáků za uplynulé týdny. Učitelé se na sebehodnocení žáků v těchto posledních dnech zaměří, ať již ve škole, zpětnovazebními dotazníky nebo v online výuce. 

Pokud potřebujete  konzultovat zpětnou vazbu k výstupům svých dětí, obracejte se přímo na vyučující jednotlivých předmětů a TU emailem, školou online nebo telefonicky.

Přehled kritérií naleznete také zde na webu školy: http://www.zs-stross.cz/?id=462553&action=detail.

 

  • Předávání učebnic a klíčků od skříněk

Všichni žáci, kteří u nás pokračují i v příštím školním roce si nechávají veškeré učebnice a klíčky od skříněk u sebe, jejich výměna proběhne na začátku školního roku.

Žáci, kteří odcházejí na jinou školu prosíme, aby odevzdali učebnice, čipy na obědy a klíčky v posledním týdnu svým třídním učitelům, případně je nechali na recepci či sekretariátu školy.

Zároveň všechny žádáme, aby si do konce školního roku vyklidili své šatní skříňky a lavice. (pokud nedocházíte do školy, recepce školy je otevřena do 17,00).

Platby ŠD a školy v přírodě
Zaplacené poplatky za školní družinu a kroužky se poměrnou částí za jaro 2020 převádí do příštího školního roku. U žáků, kteří již družinu nebudou navštěvovat, mohou rodiče požádat o vrácení přeplatku na svůj účet - žádost o vratku zasílejte na email ekonom@zsstross.cz s uvedením jména, variabilního symbolu a třídy dítěte, částky za dané období a čísla účtu.

Veškeré platby za zrušené výlety a školy v přírodě byly již rodičům zaslány, pokud se tak nestalo, obraťte se na ekonom@zsstross.cz. Zálohy za přesunuté akce na příští školní rok  zůstávají na účtu školy.

 

  • Výdej vysvědčení

Školní rok bude ukončen v pátek 26. 6. 2020. Výdej vysvědčení bude vzhledem k jistému uvolnění opatření probíhat vždy společně pro všechny žáky v kmenových učebnách (pokud není s TU domluveno jinak). Předávání vysvědčení se mohou účastnit všichni žáci, stále však bude nutné předložit čestné prohlášení (.pdf) , do školy nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění.

časy vysvědčení: 

1. - 4. ročník 8,30 - 9,30 ve třídě (navazuje ŠD pro přihlášené děti)

5. - 9. ročník 10,00 - 10,30 ve třídě, 10,30 - 10,45 rozloučení s 9.A

O přesném čase vaší třídy a případně dalších podrobnostech předávání vysvědčení a setkávání, vás budou informovat vaši třídní učitelé. Součástí výdeje vysvědčení bude také možnost focení tříd.

Na výdej vysvědčení navazuje provoz školních skupin v ŠD  pro již přihlášené děti, pokud se do skupiny tento den nezapojíte, nezapomeňte si odhlásit oběd. 

 

  • Ředitelské volno a dětské skupiny družina

Na dny 29. a 30. června je vyhlášeno ředitelské volno. Pokud máte v době ředitelského volna zájem zařadit své dítě do dětské skupiny školní družiny, vyplňte prosím přihlášku do 19. 6. : https://forms.gle/p9d94yMACmiCGvRd8 

 

Děkujeme za vaši spolupráci v rámci celého školního roku a podpory našich učitelů nejen v období uzavření škol. Velice si toho vážíme.

 


Menu

calen.jpg

 calendarletohradska.jpg

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 

konto + logo (3).jpg

 

unz-logo-red-rgb-m.png

 

cropped-Uk_Pedf_logo_křivky_červené_text_univerzita_užitné-2-e1511358046586.png

 

gdpr[2].png

10. 7. Libuše, Amálie

Zítra: Olga

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1273005