První školní týden - aktualizacePrvní den mají všechny třídy 2 vyučovací hodiny (do 10,10), na které pro přihlášené děti 1. - 4. navazuje provoz školní družiny s obědem. První den děti mimo školní družinu mají oběd odhlášený.

Od středy do pátku je nastaven konec vyučování pro první stupeň do 12,10 (navazuje ŠD 1. - 4.ročník), pro druhý stupeň do 13,05, každý ročník bude mít nastaven svůj čas oběda.

Třídy, kde je nastaven z důvodu karantény zastupující třídní, byly informováni samostatnou zprávou v systému škola online. Samostatnou zprávou byly rozeslány také pokyny k provozu školní družiny.

Roušky:

V budovách STROSS a URANIE je nařízeno nošení roušek všech zaměstnanců a žáků po celou dobu pobytu ve škole, tedy i ve třídě při výuce, a to minimálně do konce tohoto týdne, kdy by měly být známy výsledky testů kolegů, kteří jsou nyní v preventivní karanténě. Pokud by byly některé testy pozitivní, půjdou do karantény jejich blízké kontakty, tedy další pedagogové. Z tohoto důvodu jsme přistoupili k rouškám jako plošnému snížení rizika přenosu. Roušky ve třídách budou nastaveny pouze do doby, než se situace ohledně karantény kolegů vyřeší. Zároveň platí, že děti s objektivními důvody k nenošení roušek je mít nemusí - rodiče v takovém případě předloží čestné prohlášení o důvodu nenošení roušky svého dítěte a prohlášení o bezinfekčnosti s datem nástupu do školy. V budově LETOHRADSKÁ je riziko rozšíření karantény minimální, z tohoto důvodu jsou roušky povinné ve společných prostorách školy a ve třídách jsou doporučené.

Vstup do budovy:

Žádáme rodiče, aby do budovy vstupovali pouze v případech dopomoci svým dětem v prvním ročníku nebo přípravné třídě, případně v prvních dnech z důvodu vyzvedávání svých dětí ve školní družině - do doby zavedení a zprovoznění vyzvedávacího čipového systému Bellhopp (viz info ŠD). Při vstupu do budovy mějte roušky, dezinfikujte si ruce a dodržujte odstup od ostaních osob.

Školy v přírodě:

Plánované školy v přírodě prozatím nejsou rušeny, vše ovšem záleží na aktuální situaci v místě švp a ve škole, případně zda vyučující není v karanténě.

Děkujeme za spolupráci


Menu

calen.jpg

 

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 O2.png

konto + logo (3).jpg

 

unz-logo-red-rgb-m.png

 

cropped-Uk_Pedf_logo_křivky_červené_text_univerzita_užitné-2-e1511358046586.png

 

gdpr[2].png

26. 9. Andrea

Zítra: Jonáš

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1325827