Noc Strossu poprvéplakat_noc_strossa_kor_nahled.jpgREZERVACE VSTUPENEK ZDE


Poslední týden v květnu, konkrétně v pátek 30. 5. 2014, se ZŠ Praha 7, Strossmayerovo nám. 4, historicky poprvé představí s novou benefiční akcí pod názvem Noc Štrossu. Tato benefiční akce je pořádána s cílem získat finanční prostředky pro zvyšování úrovně a kvality výuky na této škole, která klade důraz na jazykové znalosti, zavádění moderních technologií do výuky a realizuje program individuálního přístupu k nadání žáků.

Součástí benefičního večera bude nejen bohatý kulturní program, ve kterém vystoupí umělci zvučných jmen jako Tomáš Savka, Aleš Brichta, mistr Evropy v magii Petr Kasnar a řada dalších, ale i bohatá tombola sestavená z věcných darů získaných od zúčastněných firem a podnikatelů z Prahy 7 a jiných městských částí v celkové hodnotě přes 150.000 korun.

Celým večerem vás provede Michael Dymek, těšit se můžete na malé překvapení a půlnočního hosta. Celá noc bude protkána tancem, smíchem a pohodovou atmosférou do brzkých ranních hodin.

V rámci akce bude také probíhat výstava Jana Brabence, umělce světového jména, jehož dílo bude také součástí dražby předmětů, které do dražby věnovali samotní účinkující. Mimo to v tuto noc proběhne benefiční sbírka, jejíž výtěžek poputuje na výše zmíněné účely.

Občerstvení budou nabízet renomované podniky z Prahy 7, konkrétně proseccem od Sapori Stefano, delikátními havajskými sushi od Sušírny a výběrem z toho nejlepšího od Ouky Douky.

Benefiční večer probíhá pod záštitou pana místostarosty pro školství Bc. Daniela Štěpána. Nebojte se navštívit nově vzniklou akci, která má mimo jiné za cíl podpořit komunitní setkávání v rámci Prahy 7, staňte se účastníky prvního ročníku a podpořte dobrou věc.

Budeme se těšit na osobní setkání v pátek 30. května od 19 hodin. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v Internetové kavárně a antikvariátu Ouky Douky, v Café Balkón a v ZŠ Strossmayerovo nám. 4.

Srdečně

Realizační tým Noci Štrossu

Za tisk propagačních materiálů děkujeme společnosti Tygr tisk a tiskárně Kolář .

Tygr tisk
Kolář

letak_NS_nahled4.jpg
Tygrtisk_logo_black[1].png


Menu

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

http://www.letohradska.cz/

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

konto + logo (3).jpg

16. 12. Albína

Zítra: Daniel

Novinky ŠD

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

754410