ŠvP Josefův Důl - den 7Dobrý večer,

naposledy vás zdravím z Jizerských hor a jejich městečka Josefův Důl. 

Po včerejším celodenním dešti se počasí umoudřilo a tak jsme hned po snídani mohli vyrazit směr Janov nad Nisou a jeho bobová dráha. Děti už byly po několika výletech ve formě a tak nám cesta poměrně rychle utekla, příjemné bylo i sluneční paprsky, které během naší cesty začaly zase svítit.

Bobovou dráhu jsme si všichni užili, většina dětí absolvovala více jízd. Areál bobovky byl vybaven i skákadly, na kterých se ještě děti dodatečně vyřádily a pak už nás čekala cesta autobusem do Jablonce. Tam jsme si prošli centrum města a potom děti čekal rozchod v místním nákupním centru, kde ještě dostaly příležitost utratit zbylé finance:)

Zpáteční cestu jsme absolvovali vlakem a už se tak pomalu připravili na zítřejší přesun. Po návratu jsme začali balit, ale ještě ne všechno - co by to bylo za školu v přírodě bez závěrečné diskotéky. Děti si zatančily, zahrály hry a nakonec dostaly odměny za uklízení, chování a svůj celkový výkon během celého týdne. Na úplný závěr nás ještě čekala ledová tečka s vítězným koncem, hokejisty do semifinále opět hnaly i hlasivky 5.C:)

Celkově jsme za tento týden ušli "ďábelských" 66,6 km a celkem důkladně poznali okolí krásného horského městečka Josefův Důl. Děti během týdne zažily spoustu pěkných chvil nejen během námi organizovaných aktivit, ale i během svých her a povídání. Celkově jsem rád, že jsme školu v přírodě zvládli bez větších komplikací a drtivě převládala dobrá nálada. Pro děti šlo o poslední větší akci v tomto složení, což je na jednu stranu smutné, ale díky dobrým vztahům se do budoucna budou určitě nadále vídat a přátelit.

Doufám, že jste si čtení i prohlížení fotek během celého týdne užili, zítra a během dalších dnů se určitě od dětí dozvíte mnohé další detaily, o kterých určitě ani já sám netuším:)) Pro jistotu ještě připomínám příjezd ve 13:30 na Florenc, ke škole potom dorazíme před 14h.

Pěkný večer všem a zítra na viděnou,

Martin Halada


Menu

calen.jpg

 

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 

konto + logo (3).jpg

 

gdpr[2].png

21. 9. Matouš

Zítra: Darina

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1122803