• logo_krouzky.png

2019/2020

 

Pondělí

       

spec_symbol.png

Keramika I.

3.- 5.třída

1400 – 1515

900,-Kč

Marie Rychlá

1

Keramika II.

2.D,3.D,4.D

1530 – 1645

900,-Kč

Marie Rychlá

1

Stolní tenis

1.- 5.třída

1430 -1530

300,-Kč

Veronika Sandtnerová

2

Výtvarné techniky I.

1.třída

1400 -1530

300,-Kč

Renáta Mrštná

3

Výtvarné techniky II.

2. – 5. třída

1400 -1530

300,-Kč

Markéta Provazníková

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Úterý

       

spec_symbol.png

Míčové hry I.

1.-2. třída

1400 – 1500

200,-Kč

Petra Machová

5

Míčové hry II.

3.-5.třída

1500 – 1600

200,-Kč

Tereza Hašková

5

Vaření

3.- 5.třída

1400 -1530

400,-Kč

Renata Mrštná

6

Dílničky

3.- 5.třída

1530 – 1700

400,-Kč

Milan Šrom

7

Šití

3.- 5.třída

1530 – 1700

400,-Kč

Jája Klímová

8

Dramadráček

1.-5.třída

1400 – 1515

200,-Kč

Ondřej Zais

9

Karate

1.-5.třída

1400 – 1500

200,-Kč

Petr Zíka

10

Lego

 

1400 – 1500

Informace u organizace – externí kroužek

Deskovky, logické hry a hlavolamy

 

1530 – 1630

Informace u organizace – externí kroužek, přihláška níže

 

Středa

Turistická středa – pokaždé jiná akce, vždy upřesněno na nástěnce ŠD.

Na každou akci je nutno přihlásit dopředu a u vychovatelky zaplatit vstupné nejpozději den předem!

Šachy

 

1530 – 1630

Informace u organizace – externí kroužek

 

Čtvrtek

       

spec_symbol.png

 

 

 

 

 

 

Fotbal

3.- 5.třída

1400 – 1500

300,-Kč

Petra Machová

11

Florbal III.

3.- 5.třída

1500 -1600

300,-Kč

Petra Machová

12

Keramika III.

1.- 2.třída

1400 – 1515

900,-Kč

Marie Rychlá

1

Pohybové hry

1.- 5.třída

1400 – 1500

200,-Kč

Tereza Hašková

13

PaperCraft

3.- 5.třída

1530 -1645

300,-Kč

Ondřej Zais

14

Malý přírodovědec

 

1530 -1630

Informace u organizace – externí kroužek, přihláška níže

 

Pátek

       

spec_symbol.png

Florbal I.

1.třída

1400 – 1500

300,-Kč

Lucie Kupčíková

12

Florbal II.

2.třída

1500 – 1600

300,-Kč

Lucie Kupčíková

12

Hravá angličtina

1.-2.třída

1400 – 1500

400 Kč

Petra Machová

16

Malý programátor II.

 

1430 – 1530

Informace u organizace – externí kroužek, přihláška níže

Grafika, modelování, střih videa

 

1530 – 1630

Informace u organizace – externí kroužek, přihláška níže

Malý programátor I.

 

1630 – 1730

Informace u organizace – externí kroužek, přihláška níže

 Intellectus - online přihláška na Kroužky

 

 2019_stross_vstavej.png

 

 

Menu

calen.jpg

 

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 

konto + logo (3).jpg

 

gdpr[2].png

12. 11. Benedikt

Zítra: Tibor

Novinky ŠD

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1145130