Kde nás najdete

        ve školním roce 2019/20

 

jméno učitele třida předmět kabinet poschodí
vedení školy       (kabinet)
Mgr. Rada František
  D, Aj ředitelna 1.
Mgr. Provazník Martin   Čj kancelář zást. 1.
Přípravná třída        
Mgr. Podaná Jiřina   PT    ŠD  1.
1.stupeň        
Mgr. Albrechtová Lada 3.A 1st., ved. učitel  1.stupeň 1.
Mgr. Bacíková Jana 1.A 1.st., Aj  1.stupeň 1.
Mgr. Benešová Gabriela 5.D 1st.  1.stupeň přízemí
Blanarik Jessica   1.st., Ak, Aj - bil. 1.stupeň, TV  přízemí 
Carmona Marianne   1.st., Ak, Aj - bil. 1.stupeň, TV  přízemí 
Mgr. Fejková Eva 5.A 1st.  1.stupeň 1.
Furnier Precious   1.st., Ak, Aj - bil. 1.stupeň, TV  přízemí
Mgr. Halada Martin SPPG Reedukace SPU ŠPP 2.
Horáčková Martina 4.B 1.st., Inf   1.stupeň 1.
Mgr. Chaloupková Iva 4.C 1.st. 1. stupeň 1.
Mgr. Neckář Dalibor 3.C 1.st. sborovna 2.p. 2.
Mgr. Nová Eva
2.A 1.st.  1.stupeň 1.
Mgr. Pazderová Jana 3.B 1.st sborovna 2.p. 2.
Mgr. Pelikánová Michaela   1.st. 1.stupeň 1.
PhDr. Ročková Klára 5.C 1.st. 1. stupeň 1.
Mgr. Roglová Veronika 5.B 1.st., Aj  1.stupeň 1.
Mgr. Sedláková Monika 2.B 1.st., Inf 1.stupeň 1.
Mgr. Vinklerová Pavla 3.D 1.st. 1.stupeň 2.
Mgr. Žalská Věra  4.A  1.st., Aj   1.stupeň  1. 
2.stupeň        
Carmone Marianne    Šj, Aj, Ak  český jazyk   2. 
Mgr. Fryntová Markéta  7.B Aj, Šj, Hv český jazyk 2.
Mgr. Gabriel Marcel 6.B Vv, Rj, Aj, Inf

český jazyk

2.
Mgr. Horváth Lukáš   Aj, Tv

Tv

přízemí
Mgr. Juříček Jan   Aj, ZAj, Inf 

český jazyk 

 2. 
Kadlec Oldřich  7.A  Aj, M, CM 

český jazyk 

 2. 
Mgr. Kohout Jan  9.A  Fy, M přírodopis   3. 
Mgr. Namyslo Pavel   Aj, Ov, VKVP  český jazyk   2. 
Mgr. Nezdařilová Michaela 8.A Ch, Př, Nj, PP chemie 2.
Ing. Romanová Miroslava   Z, Př, Ov, PřP přírodopis 3.
Mgr. Sedlmeier Aleš  8.B  D, Fj  český jazyk   2. 
školní družina   oddělení + třídy     
Rychlá Marie - ved. ŠD    I.odd. - 0 roč. ŠD 1.
Bezděková Lucie   VIII. odd. - 2.C+4.B ŠD 1.
Bc. Klepalová Beáta    VII.odd. - 2.B + 4.B ŠD 1.
Klímová Jarmila   X. odd. - 3.A + 4.A  ŠD 1.
Mgr. Kupčíková Lucie   III. odd. - 1.B  ŠD 1.
Kurešová Stanislava   XIII. odd. - 3.D+4.D   ŠD   1. 
Lehmann Otto   VI. odd. - 2.A ŠD 1.
Machová Petra   VIII. odd. - 2.C+4.B ŠD 1.
Mrštná Renata   II. odd. - 1.A ŠD 1.
Pešková Hana   IX.odd. - 2.D+5.A,B  ŠD 1.
Pospíšilová Jaroslava   IV.odd. - 1.C  ŠD 1.
Mgr. Sandtnerová Veronika   XII.odd. - 3.C + 4.C ŠD 1.
Šrom Milan   XI.odd.- 3.B+4.A   ŠD   1. 
Zais Ondřej   V. odd. - 1.D ŠD 1.

 

 

Menu

calen.jpg

 

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 

konto + logo (3).jpg

 

gdpr[2].png

12. 11. Benedikt

Zítra: Tibor

Novinky ŠD

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1145141