4.A


Plánované akce

6. 9. pátek - charitativní běh Teribear; odcházíme v 8:30, návrat ve 13 hodin, sportovní oblečení + tenisky, pití + svačinu s sebou

10. 9. 18:00 Třídní schůzka

12. 9. Týden hrdinů - akce Integrovaného záchranného systému; sraz před třídou v 8 hodin!!! 

10. 10. 9:30 Divadlo Minor - Zátopek

19. 11. 9:00 Studio Alta - Krabat

                                                                                                                     



květen + červen

2. - 3. 5.  Projektové dny

14. 5. konzultační hodiny 17:00 - 18:30

17. 5. divadlo Minor - Game (9:30)

24. 5. focení tříd

10. - 16. 6. ŠKOLA V PŘÍRODĚ

17. 6. divadlo Minor - Dnes provází Minor (9:30)

28. 6. VYSVĚDČENÍ



DUBEN

4. 4. Minor - Záhada hlavolamu, 150,- Kč

9. 4. poslední sběr papíru

18. - 22. 4.  VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

23. 4. 18.00 TŘÍDNÍ SCHŮZKA



ÚNOR + BŘEZEN

5.2. + 5.3. sběr papíru

12.2. + 12.3. konzultační hodiny 17:00-18:30

18. - 24.2. JARNÍ PRÁZDNINY

26.2. den otevřených dveří

4.3. 10:30 Alta - Putování ve větvích

5.3. Masopust

14.3. 9:30 Minor - Demokracie

 



LEDEN

PLAVÁNÍ: tradičně v pátek ráno: 11., 18., 25. 1. + v úterý 29. 1. v tentýž čas; + ve čtvrtek 31. 1. v 10 hodin

BRUSLENÍ: 8. a 15. 1. + 5. a 12. 2.; 10-10:45; lektor zajištěn, vstup zdarma; možnost zapůjčení bruslí; s sebou helmu (možno cyklistickou), čepici, rukavice. Děti se před bruslením ve třídě převléknou do sportovního oblečení.

Pouze pro přihlášené děti probíhá Lyžařský výcvik v termínu 13.-18.1.

8.1. sběr papíru + 17-18.30 KONZULTAČNÍ HODINY

22.1. Divadlo Minor - PINOKIO ; 9:30, 100,- Kč



Rozpis "služeb" na jarmark

14:45 - 15:15 Hanka, Maruška, Tobi, Jirka

15:15 - 15:45 Matyáš, Kuba, Matěj, Fíla

15:45 - 16.15 Hugo, Anička, Barča, Eda

16:15 - 16:45 Emma, Zuzka, Eli, Filip Q.

16:45 - 17:15 Johy, Alice, Janek

17:15 - 17:45 Otto, Dan, Max



17. 12. ČERTÍ BRKO

Dne 17. 12. půjdeme od 11 hodin do kina (BIO OKO) na pohádku Čertí brko. Vybíráme 90,- Kč.



PROSINEC

5. 12. ČERTI + MIKULÁŠ + ANDĚLÉ

10. 12. ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU

11. 12. VÁNOČNÍ DEN + DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (dopoledne tvořivé dílny, 15-17 hodin prodejní výstava - jarmark)

14. 12. 10:30 MALÁ RYBOVKA (KDS); 50,- Kč

21. 12. TŘÍDNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA (přinést malý dárek pro spolužáka + ochutnávku cukroví, popř. hudební nástroj)

24. 12. - 2. 1. VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

3. 1. - 4. 1. ŘEDITELSKÉ VOLNO

 



LISTOPAD

5. 11. Kocour v botách/ Puss in boots - česko-anglické představení v Selesiánském divadle; 80,- Kč; 8:30

!!!!!!ODCHÁZÍME DO DIVADLA V 8:00!!!!!!!!!!!

13. 11. - 5. hodina - Bezpečně na internetu - prevence

16.11. koncert - Tučňáci v Rudolfinu; 150,- Kč; 11:00

20. 11. Třídní schůzka v 18.00

27. 11. sběr papíru

sběr hliníku každou středu



ŘÍJEN

9. 10. konzultační hodiny 17:00 - 18:30

23. 10. sběr papíru

26. 10. v pátek po plavání: Náprstkovo muzeum - PUTOVÁNÍ SEVERNÍ AMERIKOU; cena 80,- Kč

29. - 30. 10. Podzimní prázdniny

HLINÍK - každou středu




Menu

calen.jpg

 

15110990_1881111792175420_3761182100079004511_o.jpg

 

http://www.letohradska.cz/

 

https://www.facebook.com/pages/Z%C5%A0-Strossmayerovo-n%C3%A1m/215887068530260

 

konto + logo (3).jpg

 

gdpr[2].png

16. 9. Ludmila

Zítra: Naděžda

logo-obedove-konto.png

 

smart_civ_logo.png

Praha a EU: Investujeme do vaší budoucnosti.

http://www.prahafondy.eu/cz/oppa.html

http://www.nuv.cz/ramps/praha

http://www.rodicevitani.cz/mapa-skol/

www.creativemornings.cz

http://www.prirodniskola.cz/

http://www.pedf.cuni.cz/

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/index.html

http://www.cpiv.cz/

http://www.zs-stross.cz/index.php?nid=3380&lid=cs&oid=2542046

http://www.msmt.cz/

http://www.partnerska-skola.cz/O-Projektu

Návštěvnost stránek

1120481