letohradska_logo._cmyk.JPG

KONTAKTY     ZÁPIS DO 1.TŘ.    TŘÍDY     DRUŽINA   KROUŽKY    KOLEGIUM     SPOLEK RODIČŮ      O PROGRAMU

2 Starší

Reportáž o naší škole v Ranním Radiožurnálu

Ve státní škole vznikla alternativní třída. „Je škoda ochuzovat se o různé přístupy,” tvrdí ředitel Čeští rodiče pro své děti stále častěji chtějí moderní vzdělávání. A to i kvůli tomu, že české děti škola zkrátka nebaví. Skupina pražských rodičů tak dostala nápad: založila vlastní alternativní třídu přímo ve státní škole. Najít ochotného ředitele nebylo snadné, ale nakonec se to povedlo v ZŠ Stross v pražských Holešovicích.

Rodičovský kovotepecký workshop - výroba hůlek pro výuku eurytmie

V sobotu 13. a v pátek 19. května 2017 uspořádal spolek rodičů intuitivného programu dva kovotepecké workshopy ve sklepení ZŠ Letohradská, jejichž účelem bylo vytvořit pro naše děti eurytmické měděné hůlky. Akce se myslím docela vydařila (viz foto a audio-video dokumentace), rodiče bavila a stresu je zbavila.

Pozvánka na Velikonoční jarmark - sobota 8. dubna 2017 od 10 hodin

Učitelé, děti a jejich rodiče vás zvou do školy na tradiční Velikonoční jarmark, který se uskuteční v sobotu 8. dubna 2017 od 10 hodin v budově Letohradská 1. Těšit se můžete na výtvarné dílničky, pletení pomlázek, zdobení kraslic, měditepeckou dílnu, výrobu bosobotek, intuitivní hry, zpívání s učitelským sborem a spoustu kulinářských dobrot od rodičů.

2 Starší